Psychologické testování (příprava na psychotesty)

1,200.00 

V rámci přípravy si společně psychologické testy i záludnější otázky psychologického testování.

Skladem

Popis

Hlásite se na soud, na státní zastupitelství anebo do bezpečnostních sborů? Chcete se lépe připravit na psychologické testování? Standardní psychologické testování zahrnuje anamnestický rozhovor, test osobnosti, test intelektu a některou z projektivních diagnostických metod, případně rovněž specialní test jako je test pozornosti. Pokud Vás čeká první psychologické testování v životě, může to být náročné, pokud chcete zařázit a mít jistotu, můžeme si spolu nejčastěji používané psychologické testy projít, zkonzultovat si časté psychologické chytáky a připravit si scénář na rozhovor s psychologem.

O psychologovi

Vystudoval jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity (rok ukončení 2018) . V průběhu studia jsem absolvoval stáže v klinické oblasti, pedagogicko-psychologickém poradenství i sociální péči. V současné době provozuji soukromou praxi na adrese Revoluční 8, kde se věnuji především poskytování psychoterapie v duchu přístupu PCA (nedirektivní rogeriánská psychoterapie).

S klienty pracujeme zejména na překonávání obav, strachu a úzkosti. Dotýkáme se rovněž nevyřešených konfliktů, ale i pozitivních oblastí lidského života jako je růst v osobnostní, sociální i pracovní oblasti.

O sezení

Cena činí 1200 Kč za 50 minut mého času. V rámci odpovědi využiji své odborné znalosti i zkušenost z praxe, abych Vám poskytl seznámení s problematikou psychologického testování. Na míru sestavím testovou baterii podle Vašich potřeb, následně testy vyhodnotím a projdeme si spolu, kde se můžete zlepšít a kde ušetřit v průběhu testu čas. I při testování se snažím postupovat s dobrými zásadami přístupu PCA, tj. s pochopením pro klienta a hledáním silných stránek, na kterých může stavět.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře anebo mi napište na kral@sanvit.cz.

Co nabízím:

  • přípravu na osobnostní testy
  • přípravu na projektivní testy včetně Rorschachova testu a TAT
  • vysvětlení fungování testů inteligence
  • možnost připravit se v bezpečném prostředí
  • možnost vyzkušet si testy nanečisto
  • přípravu na vyšetření k získání zbrojního průkazu
  • přípravu na dopravně psychologické testování
  • přípravu na rozhovor se soudním znalcem