7 největších obav introverta

Publikoval(a) Mgr. Jaroslav Král dne

7 největších obav introverta

Znáte někoho, kdo je introvert? Bojíte se, že byste mohli udělat nebo říct něco, co by jim bylo nepříjemné? Tak to je od vás opravdu hezké, že uvažujete o tom, aby se někdo cítil bezpečně a pohodlně. V dnešním článku se podíváme na 7 věcí, které introverty děsí nejvíce.

Být postaven před hotovou věc

Jednou z největších obav introvertů je, že je někdo zaskočí a požádá je, aby řekli nebo udělali něco, na co nejsou připraveni. Když na vás lidé zírají, zatímco si formulujete věty a připravujete se na projev, může to být často zastrašující a nepříjemné.

Veřejné vystupování

Nezáleží na tom, jestli mluví na slavnostním předávání cen, přednáší před třídou nebo mluví na rodinném setkání, představa, že budou středem pozornosti v jakékoliv podobě, formě nebo podobě, je opravdu děsivá.

Uvíznutí ve společenských situacích

Není nic děsivějšího než nechat se pohltit společenskou povinností, která může trvat celé hodiny (jako je veřejné vystupování nebo účast na velkých večírcích). Když mají introverti vysokou hladinu energie, dávají přednost kratším závazkům, ale když se vše vleče, je nemožné se soustředit a upřímně řečeno, může to být docela nepříjemné!

Samota

Všichni potřebujeme náklonnost a společnost, ale pro introverty to může být náročné, protože to není tak, že by se snažili vyhýbat trávení času se svými blízkými, jen někdy dávají přednost vlastní společnosti nebo intimním setkáním v kruhu lidí, kteří jim dávají pocit bezpečí a pohodlí.

Označení za nezdvořáka

Když potkáte introverta, můžete si všimnout, že je tichý a rezervovaný, a může být těžké přijít na to, co si myslí. V důsledku toho je lidé mohou považovat za nevychované.

Je velmi důležité si uvědomit, že introvert může jednoduše chtít více času na seznámení, než se bude cítit pohodlně a bude mít chuť se otevřít.

Teambuildingy

Introverti mohou být vynikajícími týmovými hráči, protože být týmovým hráčem znamená být oddaný cílům skupiny. Na druhou stranu cvičení na budování týmu jsou něco jiného. Ale trapná konverzace a pády důvěry? To pro ně nemusí být zrovna vzrušující vyhlídka.

Pracovní pohovory

Nechápejte mě špatně, introverti mohou být skvělí a většina z nich může u všech pohovorů uspět, ale něco na tom, že jste v místnosti s cizím člověkem, který vám klade zastrašující otázky, prostě nesedí, a to může být pro introverty snadno největší noční můra.